V praxi se nám osvědčilo rozdělit práci na interiéru do několika fází. Na konci každé fáze je jasný výstup, který vám umožní případně převzít iniciativu a pustit se do další práce samostatně;)

Na základě úvodní schůzky vznikne přesné zadání. Potřebujeme znát Vaše očekávání, detailnější informace ohledně funkce budoucího prostoru, jaký styl se vám líbí … prostě budeme se ptát na Vaše požadavky, představy. 

Studie

Studie obsahuje půdorysný návrh interiéru, skicy řešení prostoru, umístění nábytku, osvětlení a dalších zařizovacích předmětů. Vše samozřejmě v souladu s funkčními požadavky na prostor. Popisuje styl a barevné řešení, charaktery povrchů, vhodné materiály, kolekce nábytku, světel a atypických prvků a zařizovacích předmětů.
V této fázi potřebujeme vaši spolupráci, abychom navrhli funkční prostorové a výtvarné řešení, ve kterém se vám bude dobře žít, relaxovat, pracovat nebo tvořit.

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace popipsuje již naprosto přesně funkční uspořádání budoucího prostoru, navrhuje technické řešení jednotlivých interiérových prvků, určuje přesně materiály, barevnost, povrchy jako jsou dlažby, podlahy, obklady, dekor a motiv výmalby. Obsahuje soupis vybraného nábytku, spotřebičů, osvětlovacích těles a předkládá položkový rozpočet jednotlivých prvků s termínovou dostupností u jednotlivých dodavatelů.
Výstupem této fáze je také dokumentace pro výrobce zakázkového nábytku a dalšího vybavení, vizualizace a návrh pro realizaci obkladů a/nebo podlah.

Realizace

Jsme připraveni pracovat s vašimi dodavateli formou autorského dozoru případně doporučit kvalitní firmy a řemeslníky,  kteří se nám osvědčili v průběhu jiných realizací, a jejich práci koordinovat. Nabízíme možnost zajistit více cenových nabídek od různých dodavatelů.